HVD3102A-NOACC
DigiKeys produktnummer
1133-HVD3102A-NOACC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HVD3102A-NOACC
Beskrivning
1KV 25 MHZ HIGH VOLTAGE DIFFEREN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100:1, 1000:1 Spänningssond, differential 25MHz 78,740" (2000,00mm) Svart och röd Testledning oscilloskopprobe 1M Ingångsresistans CAT III 1000V
Kategori
Bandbredd
25MHz
Tillverkare
Teledyne LeCroy
Resistans - ingång
1M
Serie
Spänning - max
CAT III 1000V
Förpackning
Box
Kapacitans - ingång
2,5pF
Artikelstatus
Aktiv
Kabellängd
78,740" (2000,00mm)