F6N0.50OR150
DigiKeys produktnummer
1030-F6N0.50OR150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F6N0.50OR150
Beskrivning
SELF WRAP 1/2" X 150' ORANGE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Självlindning X 150' (45,72m) Orange
Kategori
Färg
Orange
Tillverkare
Techflex
Längd
150' (45,72m)
Serie
Väggtjocklek
0,025" (0,64mm)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-70°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Nötningsskydd
Nötnings- och skärtålig
Typ
Självlindning
Egenskaper
Kemiskt resistent, renskuren
Typattribut
Delad böjlig slang
Brandklassning av material
UL94 V-0
Diameter - invändig, ej utvidgad
0,500" (12,70mm)