CCP0.75BK250
DigiKeys produktnummer
1030-CCP0.75BK250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCP0.75BK250
Beskrivning
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hylsa X 250' (76,20m) Svart
Kategori
Material
Polyetentereftalat (PET), halogenfri
Tillverkare
Techflex
Färg
Svart
Serie
Längd
250' (76,20m)
Förpackning
Spole
Väggtjocklek
0,024" (0,61mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-70°C-125°C
Typ
Hylsa
Nötningsskydd
Nötnings- och skärtålig, slitagetålig
Typattribut
Utökningsbar
Egenskaper
Renskuren
Diameter - invändig, ej utvidgad
0,750" (19,05mm)
Brandklassning av material
UL94 V-0
Diameter - invändig, utvidgad
1,000" (25,40mm)