1210-SNG-0016
DigiKeys produktnummer
4535-1210-SNG-0016-ND
Tillverkare
TE Kemtron
Tillverkarens produktnummer
1210-SNG-0016
Beskrivning
RFI GASKET SIL NICKEL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RFI Packning Silikon-nickel-grafit Nickel
Kategori
Bredd
5,906" (150,00mm)
Tillverkare
TE Kemtron
Längd
5,906" (150,00mm)
Serie
Höjd
0,063" (1,60mm)
Förpackning
Påse
Material
Silikon-nickel-grafit
Artikelstatus
Aktiv
Plätering
Nickel
Typ
Packning
Arbetstemperatur
-55°C-160°C