Bilden för W58-XB1A4A-15 är inte tillgänglig
W58-XB1A4A-15
DigiKeys produktnummer
1111-W58-XB1A4A-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W58-XB1A4A-15
Beskrivning
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 15A 250 V AC 50 V DC Tryck för att återställa Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
15A
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Märkspänning - AC
250 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V