DCPT-24/8-45-SP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Ny produkt
Bilden för DCPT-24/8-45-SP är inte tillgänglig
DCPT-24/8-45-SP
DigiKeys produktnummer
1111-DCPT-24/8-45-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCPT-24/8-45-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING AND SLEEVES D
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,945" (24,00mm) 3 till 1 Grön, gul 196,8' (60,0m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,315" (8,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,039" (0,99mm)
Serie
Material
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Flamhämmande, vätskebeständig
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
95°C
Längd
196,8' (60,0m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,945" (24,00mm)