BSTS-15X4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Molex
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
I lager: 20
Ny produkt
Bilden för BSTS-15X4 är inte tillgänglig
BSTS-15X4
DigiKeys produktnummer
1111-BSTS-15X4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BSTS-15X4
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING AND SLEEVES B
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 1,500" (38,10mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,500" (12,70mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,140" (3,56mm)
Serie
Material
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Nötningsbeständig, vätskebeständig
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
90°C
Längd
4,00' (1,22m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
1,500" (38,10mm)