RT8531-85-1M8
DigiKeys produktnummer
817-RT8531-85-1M8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT8531-85-1M8
Beskrivning
RT8531-85-1M8
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8 mH @ 100 kHz 6 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 85A DCR 0,5mOhm
EDA-/CAD-modeller
RT8531-85-1M8 Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
0,5mOhm
Märkspänning - AC
600V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Box
Kraftledning
Storlek/dimension
L 2,795" x B 1,811" (71 x 46mm)
Antal ledningar
6
Höjd (max)
2,913" (74,00mm)
Induktans @ frekvens
1.8 mH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Vertikal, 6 PC-stift
Strömklassning (max)
85A