RT8132-85-0M2
DigiKeys produktnummer
817-RT8132-85-0M2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT8132-85-0M2
Beskrivning
RT8132-85-0M2
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 µH @ 100 kHz 6 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 85A DCR 0,5mOhm
EDA-/CAD-modeller
RT8132-85-0M2 Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
0,5mOhm
Märkspänning - AC
600V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Box
Kraftledning
Storlek/dimension
Diam. 2,894" (73,50mm)
Antal ledningar
6
Höjd (max)
1,811" (46,00mm)
Induktans @ frekvens
200 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 6 PC-stift
Strömklassning (max)
85A