RT8122-25-2M5
DigiKeys produktnummer
817-RT8122-25-2M5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT8122-25-2M5
Beskrivning
RT COMMON MODE CHOKE 300VAC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.5 mH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 25A DCR
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RT8122-25-2M5 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
25A
Tillverkare
TE Connectivity Schaffner
Märkspänning - DC
425V
Serie
Märkspänning - AC
300V
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
UR
Filtertyp
Kraftledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
2
Basproduktens nummer
Induktans @ frekvens
2.5 mH @ 100 kHz