FN3288HV-10-44-C34-R65
DigiKeys produktnummer
817-2811-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3288HV-10-44-C34-R65
Beskrivning
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A AC DC-60 Hz Två steg Kopplingsplint
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
760 V
Ström
10 A
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
440 V