FN3288-16-44-C17-R65 är slut i lager och kan restnoteras.
TE Connectivity Schaffner
I lager: 34
I lager: 0
I lager: 12
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 16 A 530V, 305V AC DC-60 Hz Två steg Kopplingsplint
FN3288-16-44-C17-R65
DigiKeys produktnummer
817-FN3288-16-44-C17-R65-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3288-16-44-C17-R65
Beskrivning
LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Tillverkare
Ström
16 A
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, ENEC, UR
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Spänning - märkspänning AC
530V, 305V
305 V