FN3258-55-52 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity Schaffner
I lager: 199
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
SCHURTER Inc.
I lager: 2
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 55 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Schaffner FN3258 Series | Digi-Key Daily
FN3258-55-52
DigiKeys produktnummer
817-1378-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3258-55-52
Beskrivning
LINE FILTER 55A CHASSIS MOUNT
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
480 V
Ström
55 A
Förpackning
Tråg
Artikelstatus
Föråldrad
Godkännande myndighet
CSA, ENEC, UR
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
277 V