FN3026HL-20-71
DigiKeys produktnummer
817-1122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3026HL-20-71
Beskrivning
LINE FILTER 20A DIN RAIL
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 20 A AC 60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Ström
20 A
Frekvens - drift
60Hz
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Monteringstyp
DIN-skena
300 V
Basproduktens nummer
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
520 V