FN3025HL-40-71 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 0
Datablad
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 40 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
FN3025HL-40-71
DigiKeys produktnummer
817-FN3025HL-40-71-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3025HL-40-71
Beskrivning
LINE FILTER 40A CHASSIS MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
520 V
Tillverkare
Ström
40 A
Serie
Frekvens - drift
DC-60 Hz
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE,CSA, ENEC,UKCA, UR
Filtertyp
Trefas (delta)
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Konfiguration
Enkelsteg
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
300 V