FN2020-12-06
DigiKeys produktnummer
817-1266-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN2020-12-06
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 12 A 250VAC DC-400 Hz Enkelsteg Snabbkoppling
Kategori
Frekvens - drift
DC-400 Hz
Tillverkare
TE Connectivity Schaffner
Tillämpningar
General Purpose
Serie
Godkännande myndighet
CSA, ENEC, UR
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Filtertyp
Enfas
Termineringstyp
Snabbkoppling
Konfiguration
Enkelsteg
Induktans
700µH
Spänning - märkspänning AC
250V
Basproduktens nummer
Ström
12 A