EV24-2.0-02-2M5
DigiKeys produktnummer
817-1042-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EV24-2.0-02-2M5
Beskrivning
CMC 2.5MH 2A 2LN TH
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.5 mH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 2A DCR 62mOhm (typ)
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
62mOhm (typ)
Tillverkare
TE Connectivity Schaffner
Märkspänning - AC
250V
Serie
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,969" x B 0,685" (24,60 x 17,40mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
1,185" (30,10mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Induktans @ frekvens
2.5 mH @ 10 kHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
2A