ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-9
DigiKeys produktnummer
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-9-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-9
Beskrivning
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Värmekrympbar Etiketter 0,09" x 1,97" (2,4mm x 50,0mm)
Kategori
Etikettstorlek
0,09" x 1,97" (2,4mm x 50,0mm)
Tillverkare
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Färg
White
Serie
Material
Polyolefin (PO), dieselbeständig, flamhämmande, halogenfri, bestrålad
Förpackning
Box
För användning med/relaterade produkter
T200-, T312M-, T312Mi-, T6112DS-, TE3112- och TE3124-termisk överföringsskrivare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C