ZHD-SCE-19.0-50-4
DigiKeys produktnummer
ZHD-SCE-19.0-50-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZHD-SCE-19.0-50-4
Beskrivning
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Gul Värmekrympbar Etiketter 0,75" x 1,97" (19,0mm x 50,0mm)
Kategori
Etikettstorlek
0,75" x 1,97" (19,0mm x 50,0mm)
Tillverkare
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Färg
Gul
Serie
Material
Polyolefin (PO), dieselbeständig, flamhämmande, halogenfri, bestrålad
Förpackning
Box
För användning med/relaterade produkter
T200-, T312M-, T312Mi-, T6112DS-, TE3112- och TE3124-termisk överföringsskrivare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C