RT-375-1/16-X-SP
DigiKeys produktnummer
484-RT-375-1/16-X-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RT-375-1/16-X-SP
Beskrivning
HEATSHRINK 1/16" CLEAR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Clear
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,010" (0,25mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Kemiskt resistent, flamhämmande
Förpackning
Spole
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Typ
Krymptemperatur
125°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)