RNF-3000-9/3-X-STK
DigiKeys produktnummer
484-RNF-3000-9/3-X-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-3000-9/3-X-STK
Beskrivning
RNF-3000-9/3-X-STK
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,354" (8,99mm) 3 till 1 Clear 4,00' (1,22m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,030" (0,76mm)
Serie
Material
Förpackning
Påse
Färg
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
144 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,354" (8,99mm)