RNF-100-3/16-BK-1IN har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Molex
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Alpha Wire
I lager: 8 463
Datablad
Alpha Wire
Datablad
3M
3M
Krimpning Slang, flexibel 0,187" (4,75mm) 2 till 1 Svart 0,083' (25,40mm, 1,00")
RNF-100-3/16-BK-1IN
DigiKeys produktnummer
RNF-100-3/16-BK-1IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-3/16-BK-1IN
Beskrivning
HEATSHRINK 3/16" X 0.083' BLACK
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,020" (0,51mm)
Tillv.
Material
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
0,083' (25,40mm, 1,00")
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - vid leverans
0,187" (4,75mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,093" (2,36mm)