RNF-100-1/4-0-50MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Molex
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Alpha Wire
I lager: 0
Datablad
Alpha Wire
Datablad
3M
3M
Krimpning Slang, flexibel 0,250" (6,35mm) 2 till 1 Svart 0,164' (50,00mm, 1,97")
RNF-100-1/4-0-50MM
DigiKeys produktnummer
484-RNF-100-1/4-0-50MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/4-0-50MM
Beskrivning
RNF-100-1/4-0-50MM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,025" (0,64mm)
Förpackning
Box
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Längd
0,164' (50,00mm, 1,97")
Innerdiameter - vid leverans
0,250" (6,35mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,125" (3,18mm)