RNF-100-1/2-BK-1.5IN
DigiKeys produktnummer
RNF-100-1/2-BK-1.5IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/2-BK-1.5IN
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Svart 0,125' (38,10mm, 1,50")
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,025" (0,64mm)
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Längd
0,125' (38,10mm, 1,50")
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,250" (6,35mm)