Bilden för RNF-100-1/16-OR-SP är inte tillgänglig
RNF-100-1/16-OR-SP
DigiKeys produktnummer
RNF-100-1/16-OR-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/16-OR-SP
Beskrivning
HEATSHRINK 1/16" ORANGE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Orange
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,017" (0,43mm)
Förpackning
Spole
Färg
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)