RNF-100-1/16-CL-STK
DigiKeys produktnummer
484-RNF-100-1/16-CL-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/16-CL-STK
Beskrivning
HEATSHRINK 1/16" X 4' CLEAR
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Clear 4,00' (1,22m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,017" (0,43mm)
Egenskaper
Nötnings- och skärbeständig, vätskebeständig, lösningsmedelsbeständig, töjningsresistent
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Längd
4,00' (1,22m)
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)