RNF-100-1/16-0-STK är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3M
I lager: 0
Datablad
3M
I lager: 336
Panduit Corp
TE Connectivity
TE Connectivity
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
RNF-100-1/16-0-STK
DigiKeys produktnummer
484-RNF-100-1/16-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/16-0-STK
Beskrivning
RNF-100-1/16-0-STK
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,017" (0,43mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Förpackning
Påse
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)