RMW-95/29-1200/ADH-0
DigiKeys produktnummer
A115932-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMW-95/29-1200/ADH-0
Beskrivning
HEATSHRINK 3.74" X 3.94' BLACK
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 3,740" (95,00mm) 3 till 1 Svart 3,94' (1,20m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
1,140" (28,96mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,140" (3,56mm)
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
3,740" (95,00mm)