RMW-75/22-1200/ADH-0 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, halvstyv 2,953" (75,01mm) 3 till 1 Svart 3,94' (1,20m)
RMW-75/22-1200/ADH-0
DigiKeys produktnummer
A115931-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMW-75/22-1200/ADH-0
Beskrivning
HEATSHRINK 2.953" X 3.94' BLACK
Detaljerad beskrivning
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,866" (22,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,122" (3,10mm)
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
2,953" (75,01mm)