RMW-63/19-1200/ADH-0
DigiKeys produktnummer
A115930-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMW-63/19-1200/ADH-0
Beskrivning
HEATSHRINK 2.48" X 3.94' BLACK
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 2,480" (62,99mm) 3 till 1 Svart 3,94' (1,20m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,748" (19,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,110" (2,79mm)
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
2,480" (62,99mm)