RMW-16/5-1200/ADH-0
DigiKeys produktnummer
A115926-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMW-16/5-1200/ADH-0
Beskrivning
HEATSHRINK 0.63" X 3.94' BLACK
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 0,630" (16,00mm) 3 till 1 Svart 3,94' (1,20m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,195" (4,95mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,067" (1,70mm)
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,630" (16,00mm)