RMW-140/42-1200/ADH-0
DigiKeys produktnummer
A115925-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMW-140/42-1200/ADH-0
Beskrivning
HEATSHRINK 5.512" X 3.94' BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 5,512" (140,00mm) 3 till 1 Svart 3,94' (1,20m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
1,650" (41,91mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,140" (3,56mm)
Serie
Material
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
3,94' (1,20m)
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
5,512" (140,00mm)