RBK-VWS-125-NR1-X-50MM
DigiKeys produktnummer
RBK-VWS-125-NR1-X-50MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RBK-VWS-125-NR1-X-50MM
Beskrivning
HEATSHRINK 0.225" X 0.164' CLEAR
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 0,225" (5,72mm) 4 till 1 Clear 0,164' (50,00mm, 1,97")
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,055" (1,40mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Nötnings- och skärbeständig, vidhäftande fyllning, vätskebeständig, töjningsresistent
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Krymptemperatur
135°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
65°F-95°F (18°C-35°C)
Längd
0,164' (50,00mm, 1,97")
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,225" (5,72mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,050" (1,27mm)