QSZH-125-NR1-50MM
DigiKeys produktnummer
A119603-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QSZH-125-NR1-50MM
Beskrivning
HEATSHRINK 0.226" X 0.164' BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 0,226" (5,75mm) 4 till 1 Svart 0,164' (50,00mm, 1,97")
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,045" (1,14mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Nötnings- och skärbeständig, vidhäftande fyllning, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Krymptemperatur
110°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
36 månader
Längd
0,164' (50,00mm, 1,97")
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - vid leverans
0,226" (5,75mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,049" (1,24mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 6 290
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 2,10000kr 2,10
5kr 1,75200kr 8,76
10kr 1,61500kr 16,15
20kr 1,48700kr 29,74
50kr 1,33020kr 66,51
100kr 1,22250kr 122,25
250kr 1,09440kr 273,60
500kr 1,00664kr 503,32
1 000kr 0,94004kr 940,04
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEATSHRINK 0.226" X 0.098' BLACK
I lager: 0
HEATSHRINK 0.226" X 0.088' BLACK