EVSW-12.7/6.4-3-SP
DigiKeys produktnummer
484-EVSW-12.7/6.4-3-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EVSW-12.7/6.4-3-SP
Beskrivning
ORANGE SHRINK 2:1 RATIO METER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Orange Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,025" (0,64mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Flamhämmande
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
70°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
Ange antal meter i orderkvantitet
Spolstorlek
2952,8' (900,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - efter krympning
0,252" (6,40mm)