ES1000-NO.1-C1-X-30MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, halvstyv 0,225" (5,72mm) 4 till 1 Clear 0,098' (30,00mm, 1,18")
ES1000-NO.1-C1-X-30MM
DigiKeys produktnummer
ES1000-NO.1-C1-X-30MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ES1000-NO.1-C1-X-30MM
Beskrivning
HEATSHRINK 0.225" X 0.098' CLEAR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,047" (1,19mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Nötningsbeständig, vidhäftande fyllning, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Typ
Krymptemperatur
110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
0,098' (30,00mm, 1,18")
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,225" (5,72mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,050" (1,27mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
ES1000-NO.1-C1-X-30MMTE Connectivity01111-ES1000-NO.1-C1-X-30MM-NDkr 1,53140Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
30 000kr 1,14785kr 34 435,50
Annan längd
HEATSHRINK 0.225" X 4' CLEAR
I lager: 328
HEATSHRINK 0.225" X 0.213' CLEAR
I lager: 0
HEATSHRINK 0.225" X 0.164' CLEAR
HEATSHRINK 0.225" X 0.082' CLEAR
HEATSHRINK 0.225" X 0.131' CLEAR