DWHF-40/13-0-STK
DigiKeys produktnummer
484-DWHF-40/13-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWHF-40/13-0-STK
Beskrivning
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvflexibel 1,575" (40,01mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,512" (13,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,100" (2,54mm)
Serie
Material
Förpackning
Påse
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
110°C
Längd
4,00' (1,22m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
1,575" (40,01mm)