DWHF-4.5/1.5-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-DWHF-4.5/1.5-0-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Beskrivning
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvflexibel 0,177" (4,50mm) 3 till 1 Svart 492,1' (150,0m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,059" (1,50mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,039" (0,99mm)
Serie
Material
Förpackning
Spole
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
110°C
Längd
492,1' (150,0m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,177" (4,50mm)