DWHF-19/6-0-STK
DigiKeys produktnummer
484-DWHF-19/6-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWHF-19/6-0-STK
Beskrivning
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvflexibel 0,748" (19,00mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,236" (5,99mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,089" (2,26mm)
Serie
Material
Förpackning
Påse
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
110°C
Längd
4,00' (1,22m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,748" (19,00mm)