DWFR-32/8-0-STK är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 1
TE Connectivity
TE Connectivity
Krimpning Slang, halvflexibel 1,260" (32,00mm) 4 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
DWFR-32/8-0-STK
DigiKeys produktnummer
484-DWFR-32/8-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWFR-32/8-0-STK
Beskrivning
DWFR-32/8-0-STK 1=4FT STICK
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
60°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
1,260" (32,00mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,315" (8,00mm)