CGPT-38/19-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-CGPT-38/19-0-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGPT-38/19-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK 38MM BLACK METER
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 1,500" (38,10mm) 2 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,039" (0,99mm)
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Krymptemperatur
80°C
Typ
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Spolstorlek
196,8' (60,0m)
Innerdiameter - vid leverans
1,500" (38,10mm)
Innerdiameter - efter krympning
0,748" (19,00mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 107 Meter
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per meter)Totalpris
1kr 130,73000kr 130,73
5kr 107,59800kr 537,99
10kr 98,95800kr 989,58
20kr 91,01200kr 1 820,24
50kr 86,39220kr 4 319,61
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEAT SHRINK 38MM BLACK