BATTU-12.7/6.1-A1-2-STK
DigiKeys produktnummer
BATTU-12.7/6.1-A1-2-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BATTU-12.7/6.1-A1-2-STK
Beskrivning
HEATSHRINK 1/2" X 4' RED
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvstyv 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Röd 4,00' (1,22m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,043" (1,09mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Typ
Krymptemperatur
110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,240" (6,10mm)