ATUM-8/2-0-45MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Bilden för ATUM-8/2-0-45MM är inte tillgänglig
ATUM-8/2-0-45MM
DigiKeys produktnummer
ATUM-8/2-0-45MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATUM-8/2-0-45MM
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvflexibel 0,315" (8,00mm) 4 till 1 Svart 0,147' (45,00mm, 1,77")
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,039" (0,99mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
0,147' (45,00mm, 1,77")
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,315" (8,00mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,079" (2,01mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
ATUM-8/2-0-45MMTE Connectivity01111-ATUM-8/2-0-45MM-NDkr 5,19834Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
2 500kr 3,92826kr 9 820,65
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM X 4'
I lager: 4910
HEATSHRINK 0.315" X 656.2' BLACK
HEAT SHRINK 0.315" BLACK METER
I lager: 214
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM