82A0111-10-6
DigiKeys produktnummer
82A0111-10-6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
82A0111-10-6
Beskrivning
HOOK-UP STRND 10AWG BLUE 2000'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 AWG Kopplingstråd Vajer 665/38 Blue 600V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,157" (3,99mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,006" (0,15mm)
Förpackning
Spole
Längd
2000,0' (609,6m)
Artikelstatus
Föråldrad
Spänning
600V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C