55A9002-30-5 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 484-55A9002-30-5-DS-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 55A9002-30-5 |
Beskrivning | HK-UP SOLID30AWG 600V GREEN FOOT |
Tillverkarens standardleveranstid | 9 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30 AWG Kopplingstråd Vajer Solid Grön 600V Ange antal fot i orderkvantitet |
Datablad | Datablad |
Kategori | Mantelmaterial (isolering) |
Tillv. | Manteldiameter (isolering) 0,020" (0,51mm) |
Serie | Längd Ange antal fot i orderkvantitet |
Förpackning Digi-Spool™, Continous Spool | Spänning 600V |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -65°C-200°C |