55A0111-12-6
DigiKeys produktnummer
55A0111-12-6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-12-6
Beskrivning
HOOK-UP STRND 12AWG 600V BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd Vajer 37/28 Blue 600V
Kategori
Ledarmaterial
Tillv.
Mantelmaterial (isolering)
Serie
Manteldiameter (isolering)
0,103" (2,62mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
600V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Kabeltyp
Mantelfärg
Ledningsdimension
Godkännande
MIL-W-22759 and MIL-C-27500
Ledarkardel
37/28
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
3 819kr 12,66838kr 48 380,54
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 12AWG 600V YELLOW