W91-X152-50 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Carling Technologies
I lager: 0
Datablad
Kretsbrytare Magnetisk (hydraulisk fördröjning) 50A AC 65 V DC Hävarm Panelfäste
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W91-X152-50
DigiKeys produktnummer
PB1395-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W91-X152-50
Beskrivning
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 65VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brytartyp
Magnetisk (hydraulisk fördröjning)
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Strömklassning (Ampere)
50A
Serie
Märkspänning - DC
65 V