W67-X2Q12-15
DigiKeys produktnummer
PB428-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W67-X2Q12-15
Beskrivning
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Magnetisk (hydraulisk fördröjning) 15A 277 V AC DC Hävarm Panelfäste
Kategori
Brytartyp
Magnetisk (hydraulisk fördröjning)
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Strömklassning (Ampere)
15A
Serie
Märkspänning - AC
277 V