W58-XB1A4A-25
W58-XB1A4A-25
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W58-XB1A4A-25
DigiKeys produktnummer
PB205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W58-XB1A4A-25
Beskrivning
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 25A 250 V AC 50 V DC Tryck för att återställa Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
25A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
250 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V