W54-XB1A4A10-10
W54-XB1A4A10-10
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W54-XB1A4A10-10
DigiKeys produktnummer
PB1044-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W54-XB1A4A10-10
Beskrivning
CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 250 V AC DC Tryck för att återställa Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A
Tillverkare
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Märkspänning - AC
250 V